Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Puchar ZSBiO w siatkówce dziewcząt

PUCHAR ZSBIO W SIATKÓWCE DZIEWCZĄT

W czwartek 28 listopada odbył się turniej siatkówki naszych dziewczyn. Turniej zorganizowany został przez Samorząd Uczniowski przy współpracy z nauczycielem wychowania fizycznego p. Marleną Owedyk-Chamską.

Po turnieju piłki nożnej przyszedł czas na panie. Te zmierzyły się w innej kategorii sportowej, bo w siatkówce. Do udziału w zawodach zgłosiło się 5 drużyn: 1BP/1CP; 2B; 2C; 3C; 4A/4B

Byliśmy świadkami emocjonujących meczów, ciekawych zagrań oraz przykładu zasady fair play.

Na najniższym stopniu podium stanęła klasa 3C za co otrzymała pamiątkowe brązowe medale.

W finałowym starciu zmierzyły się ze sobą drużyny 2B oraz połączonych sił klas 4A z 4B. W końcowym rezultacie w setach 2:1 złoto wywalczyły dziewczyny z klas maturalnych odbierając przy tym również przechodni Puchar Dyrektora ZSBiO.