Dni Otwarte PG
Dodane przez admin_zsbio dnia Marzec 21 2021 00:07:53

Dni Otwarte Politechniki Gdańskiej

W piątek 19 marca uczniowie naszej szkoły, w szczególności z klas o profilu budowlanym, skorzystali z możliwości udziału w warsztatach, webinariach, wykładach i innych zajęciach w ramach Dnia Otwartego Politechniki Gdańskiej. Zachęciła ich do tego pani Ewa Boryczko, nauczyciel przedmiotów budowlanych. Uczestniczący w zajęciach byli bardzo zadowoleni. Dziękujemy Uczelni i Wykładowcom za umożliwienie udziału w tych interesujących zajęciach. Dziękujemy nauczycielowi za angażowanie uczniów.

Więcej informacjiTreść rozszerzona


Dni Otwarte Politechniki Gdańskiej

W piątek 19 marca uczniowie naszej szkoły, w szczególności z klas o profilu budowlanym, skorzystali z możliwości udziału w warsztatach, webinariach, wykładach i innych zajęciach w ramach Dnia Otwartego Politechniki Gdańskiej. Zachęciła ich do tego pani Ewa Boryczko, nauczyciel przedmiotów budowlanych.

Uczestniczyli oni między innymi w zajęciach organizowanych na WILiŚ,
  • w wykładzie - Czy druk 3D zrewolucjonizuje budownictwo?;
  • w pokazie - Wykorzystanie maszyny wytrzymałościowej;
  • w wykładzie - Inżynier budownictwa - czyli kto?

  • oraz w zajęciach na WZiE, w tym: w warsztatach Podstawy teorii i praktyka oraz na Wydziale Architektury, w tym w webinarium - Zawód: Urbanista i innych.

    Nauczyciele mogli dodatkowo uczestniczyć w zajęciach dla nich przeznaczonych, pn. Jak utrzymać zaangażowanie uczniów podczas lekcji (online)?

    Uczestniczący w zajęciach byli bardzo zadowoleni. Dziękujemy Uczelni i Wykładowcom za umożliwienie udziału w tych interesujących zajęciach. Dziękujemy nauczycielowi za angażowanie uczniów.