Certyfikaty zawodowe
Dodane przez admin_zsbio dnia Listopad 08 2020 19:00:32

Zakończone kursy zawodowe

W naszej szkole realizujemy projekt unijny „Postaw na dobry zawód”. W ramach tych działań w ostatnim czasie uczniowie zakończyli kilka kursów, o czym z przyjemnością informuje koordynator p. Dorota Kaczmarek. Grupa 12 uczniów pomyślnie zdała egzamin i otrzymała certyfikaty z kursu AutoCad. Przedstawiciele klas 2bp i 2bg (technik logistyk) uczestniczyła w bardzo ciekawych zajęciach z doradztwa zawodowego. Certyfikaty otrzymają po powrocie do szkoły.

Więcej informacji
ZdjęciaTreść rozszerzona


Zakończone kursy zawodowe

W naszej szkole realizujemy projekt unijny „Postaw na dobry zawód”. W ramach tych działań w ostatnim czasie uczniowie zakończyli kilka kursów, o czym z przyjemnością informuje koordynator p. Dorota Kaczmarek.

Grupa 12 uczniów pomyślnie zdała egzamin i otrzymała certyfikaty z kursu AutoCad.

Przedstawiciele klas 2bp i 2bg (technik logistyk) uczestniczyła w bardzo ciekawych zajęciach z doradztwa zawodowego. Certyfikaty otrzymają po powrocie do szkoły.

Dwie grupy uczniów z profili technik logistyk i technik budownictwa zakończyli egzaminem zmagania z nauka języka angielskiego branżowego – z dobrymi wynikami testu końcowego.

Również grupa 18 uczniów różnych klas o profilu logistycznym zakończyła zajęcia teoretyczne z kursu obsługi wózków widłowych, czeka ich jeszcze w listopadzie kurs praktyczny.


Zdjęcia