Turniej szachowy online
Dodane przez admin_zsbio dnia Marzec 18 2020 19:22:40

Turniej szachowy on-line

W dniach 13-19 marca uczniowie naszej szkoły rozegrali miedzy sobą turniej szachowy. Udział wzięło 6 osób: Wiktoria Gołębiewska, Oliwier Galikowski, Miłosz Musiał, Jakub Behrendt, Damian Stopiński i Sebastian Freda oraz 2 osoby spoza szkoły. Turniej rozgrywany był systemem każdy z każdym po dwie partie. Codziennie odbywał się jedna runda. Z minimalną przewagą 0,5 punkta na pierwszym miejscu znalazł się Sebastian Freda, drugi był Jakub Behrendt a trzeci Miłosz Musiał. Uczniowie nagrodzenie będą punktami z zachowania. Dzięki wszystkim uczestnikom za sportową walkę i gratulacje dla zwycięzców.

Więcej informacji

Planowany jest kolejny turniej dla początkujących graczy, chętnych proszę o kontakt przez Librus.Treść rozszerzona


Turniej szachowy on-line

W dniach 13-19 marca uczniowie naszej szkoły rozegrali miedzy sobą turniej szachowy. Udział wzięło 6 osób: Wiktoria Gołębiewska, Oliwier Galikowski, Miłosz Musiał, Jakub Behrendt, Damian Stopiński i Sebastian Freda oraz 2 osoby spoza szkoły. Turniej rozgrywany był systemem każdy z każdym po dwie partie. Codziennie odbywał się jedna runda.

Z minimalną przewagą 0,5 punkta na pierwszym miejscu znalazł się Sebastian Freda, drugi był Jakub Behrendt a trzeci Miłosz Musiał. Uczniowie nagrodzenie będą punktami z zachowania. Dzięki wszystkim uczestnikom za sportową walkę i gratulacje dla zwycięzców.Planowany jest kolejny turniej dla początkujących graczy, chętnych proszę o kontakt przez Librus.


Poniżej można zobaczyc jedną z partii granych na szczycie.