Pozdrowienia na czas kwarantanny
Dodane przez admin_zsbio dnia Marzec 17 2020 11:27:25

Pozdrowienia na czas koronawirusa

czwartek, 19 marca

Jak zauważyliście, w dzienniku Librus nauczyciele proponują Wam również coś więcej niż zwykłe lekcje. Pani Barbara Pieczewska ( biologia) oraz pan Jęda (logistyka) mają dla Was SUPER KONKURSY, każdy ze swojej branży i z dużą dozą poczucia humoru. Konkurs pana K. Jędy pt.: Twórz z Jajem. Konkurs polega na tym, aby wybrać dowolną formę pracy np. rebus, łamigłówkę, krzyżówkę, prezentację, pracę graficzna, filmik lub inne, dotyczące swojego zawodu lub przedmiotu, którego uczy pan, K.Jęda.


Poprzednie dniTreść rozszerzona


Pozdrowienia na czas koronawirusa

czwartek, 19 marca

Jak zauważyliście, w dzienniku Librus nauczyciele proponują Wam również coś więcej niż zwykłe lekcje. Pani Barbara Pieczewska ( biologia) oraz pan Jęda (logistyka) mają dla Was SUPER KONKURSY, każdy ze swojej branży i z dużą dozą poczucia humoru. Konkurs pana K. Jędy pt.: Twórz z Jajem. Konkurs polega na tym, aby wybrać dowolną formę pracy np. rebus, łamigłówkę, krzyżówkę, prezentację, pracę graficzna, filmik lub inne, dotyczące swojego zawodu lub przedmiotu, którego uczy pan, K.Jęda. Konkursy pani B.Pieczewskiej na poważnie i na wesoło: poniżej, to tylko wyrwane fragmenty (całość na librusi) 1. „Wracamy do mikrobów- czyli drobnoustrojów”, 2. Adam Mickiewicz – Pan Tadeusz „Ofiara świerzopa” to wiersz napisany przez Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, w którym parodiuje troszkę znawców literatury za to, że zbyt drobiazgowo podchodzą do tekstu. Świerzop to albo gorczyca polna – służy do wyrobu musztardy, olejku gorczycznego (pobudza wydzielanie soku żołądkowego) i jako przyprawa (np. do ogórków konserwowych) albo rzepak z którego mamy olej (językoznawcy nie są jednomyślni)....

środa 18 marca


Dzień dobry ZSBiO
na dziś planowany był dzień otwarty szkoły, le siła wyższa i trzeba sobie radzić w inny sposób zdalnie. na facebooku szkolnym można obejrzeć filmy, przeczytać ulotkę, zapoznać się z poniższym tekstem, obejrzeć zdjęcia, zadać pytanie🙂

wtorek, 17 marca

Dzień dobry, dużo zdrowia dla całej społeczności naszej szkoły! Pierwszy etap zdalnego nauczania już działa. Nauczyciele i uczniowie są ze sobą w kontakcie. Cieszymy się, że reagujecie na wysyłane wiadomości. Trwa internetowy konkurs z biologii, p. B. Pieczewska zaprasza do udziału jeszcze więcej uczniów. Dobrze wykorzystujcie ten czas. Pamiętajcie, że zdrowie jest najważniejsze, dbajcie o siebie i bliskich, zdrowo się odżywiajcie. Bądźmy ze sobą w kontakcie internetowym. Damy radę.

poniedziałek,16 marca

Dzień dobry ZSBiO, pozdrowienia dla wszystkich w ten zupełnie inny poniedziałek. Dbajcie o siebie i dobrze organizujcie swój czas pracy, odpoczynku i rozrywki – TYLKO W DOMU. Przygotujcie sobie piękne i wygodne „domowe sale lekcyjne”. KONIECZNIE, OBOWIĄZKOWO, co najmniej raz dziennie zaglądajcie do Librusa, to tam nauczyciele w wiadomościach przesyłają Wam treści i linki do zadań, np.: szkolny, internetowy konkurs biologiczny. Oczywiście zapraszam do śledzenie naszego FB, będziemy w kontakcie. Dużo, dużo zdrowia dla nas wszystkich, trzymajcie się zdrowo, damy radę.

Bożena Żywiecka