Ciekawa lekcja
Dodane przez admin_zsbio dnia Listopad 30 2019 22:40:27

Goście na lekcjach przedmiotów zawodowych

W piątek 29 listopada klasach 2f technik budownictwa i 3i technik inżynierii sanitarnej, na przedmiotach zawodowych prowadzonych przez p. Ewę Boryczko gośćmi byli pracownicy Leica Geosystems Polska z siedzibą w Warszawie. W trakcie lekcji przedstawili uczniom przekrój rozwiązań pomiarowych dystrybuowanych przez tę firmę. Podczas prezentacji i dyskusji z uczniami przekazano niezbędne, podstawowe informacje, na temat aktualnie dostępnych technologii pomiarowych.

Więcej informacjiTreść rozszerzona


Goście na lekcjach przedmiotów zawodowych

W piątek 29 listopada klasach 2f technik budownictwa i 3i technik inżynierii sanitarnej, na przedmiotach zawodowych prowadzonych przez p. Ewę Boryczko gośćmi byli pracownicy Leica Geosystems Polska z siedzibą w Warszawie. W trakcie lekcji przedstawili uczniom przekrój rozwiązań pomiarowych dystrybuowanych przez tę firmę.

Zajęcia rozpoczęły się filmem prezentującym przykłady rozwiązań z zastosowania produktów dla rynku budowlanego i geodezyjnego. Pomiary za pomocą tachimetrów elektronicznych, odbiorników GPS, technologii skaningu laserowego HDS, fotogrametrii lotniczej, ręcznych dalmierzy laserowych, technologia wykrywania instalacji podziemnych.

Podczas prezentacji i dyskusji z uczniami przekazano niezbędne, podstawowe informacje, na temat aktualnie dostępnych technologii pomiarowych.

Bardzo dziękujemy za zorganizowanie i przeprowadzenie zajęć.