Piłka ręczna
Dodane przez admin_zsbio dnia Listopad 30 2019 11:29:54

Wicemistrzostwo w piłce ręcznej!

W poniedziałek 25 listopada w hali sportowej II LO w Tczewie odbyła się Powiatowa Licealiada w piłce ręcznej chłopców. Nasza drużyna wygrała wszystkie swoje mecze w grupie (ZSBiO – ZSB 8:3, ZSBiO – UKLO 10:4) i awansowała do finału. W finale przeciwnikiem była drużyna I LO z którą po wyrównanym meczu przegraliśmy 6:9 ostatecznie zajmując II miejsce w turnieju. Ogromne gratulacje i brawa dla naszej drużyny.

Więcej informacjiTreść rozszerzona


Wicemistrzostwo w piłce ręcznej!

W poniedziałek 25 listopada w hali sportowej II LO w Tczewie odbyła się Powiatowa Licealiada w piłce ręcznej chłopców. Nasza drużyna wygrała wszystkie swoje mecze w grupie (ZSBiO – ZSB 8:3, ZSBiO – UKLO 10:4) i awansowała do finału. W finale przeciwnikiem była drużyna I LO z którą po wyrównanym meczu przegraliśmy 6:9 ostatecznie zajmując II miejsce w turnieju. Ogromne gratulacje i brawa dla naszej drużyny

Naszą szkołę reprezentowali: Kacper Bednarczuk, Krystian Cybulski, Wojciech Domachowski, Wiktor Kasprzycki, Kacper Kunowski, Mariusz Kurkiewicz, Tomasz Lehmann, Dawid Sieg, Dominik Spich i Oskar Świeczkowski.

Organizatorem zawodów było Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie.