Nawigacja

Dziennik elektroniczny

etwinning

Europejski Tydzień Umiejętności Zawodowych

Śpiewaj i ucz się języków obcych

Ostatnie artykuły

Ucz się słówek

Wolne lektury

Polska Izba Spedycji i Logistyki

Technik Logistyk

Główna Inspekcja Transportu Drogowego

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Projekt

GALERIA

Instagram

Biblioteka

PROJEKT POSTAW
NA DOBRY ZAWÓD

XXVI Zlot Szkół Sienkiewiczowskich

Zagraj w szachy

OKE Gdańsk

Poprzednia lokalizacja

Obchody patriotyczne
Powiększ


Nasi uczniowie na uroczystościach patriotycznych

W czwartek 17 września wieczorem na dziedzińcu Fabryki Sztuk uczniowie naszej szkoły pod opieką nauczyciela historii p. Anny Zielińskiej oddali hołd bohaterskim obrońcom naszych granic. Uroczyste spotkanie było upamiętnieniem ataku Związku Radzieckiego na Polskę. Uczniowie wzięli udział w programie patriotycznym poświęconym tej rocznicy. Reprezentowali nas: Katarzyna Wójcik (1a), Magda Kończewska (1a), Klaudia Pytlik (1a), Lidia Herbasch (1a) oraz Wiktor Mielewski (3f) i Michał Węsierski (3a). Dziękujemy uczniom i nauczycielowi.Proejkt


Projekt Postaw na dobry zawód
wznowiony

Koordynator projektu unijnego „Postaw na dobry zawód” pani Dorota Kaczmarek informuje, że rozpoczęły się bezpłatne zajęcia dodatkowe dla chętnych uczniów w ramach projektu. Uczniowie klasy 3f (technik budownictwa) uczestniczą w zajęciach „Matematyka dla budowlańców" , które prowadzi pan Bartosz Wojtaś. Jest też drugi cykl zajęć - język angielski, które prowadzi lektor p. Joanna Dembicka .

Więcej informacji


Dzień kropki


Międzynarodowy Dzień Kropki
w Bibliotece

We wtorek 15 września zaakcentowaliśmy w naszej szkole Międzynarodowy Dzień Kropki. Głównym bohaterem tego dnia była KROPKA. Nauczyciele bibliotekarze zaproponowali kilka zadań dla czytelników związanych z kropką. Była biblioteczna sowa, którą należało wypełnić zaprojektowanymi kropkami. Przygotowano prezentację multimedialną poświęconą Dniu Kropki. Można było stworzyć KROPKĘ w aplikacji Quiver.

„Świat to nieskończona ilość kropek”
Serdecznie dziękujemy wszystkim za KROPKI!

Nauczyciele bibliotekarze:
Julita Knopik-Wenta, Andżelika Rogińska

Więcej informacji


Szkolny Budżet Obywatelski 2020


Szkolny Budżet Obywatelski 2020

14 września odbyło się głosowanie na projekty w ramach Szkolnego Budżetu Obywatelskiego, które miało odbyć się w ubiegłym roku szkolnym. Uczniowie wybrali Projekt nr 1 – Mobilną Strefę Chillout. Będzie to miejsce aktywnego i kreatywnego odpoczynku młodzieży. Dzięki niemu uczniowie będą mogli aktywnie spędzić czas wolny podczas przerw, godzin wychowawczych czy zajęć wychowania fizycznego. Oferta skierowana jest do wszystkich uczniów szkoły. Realizacja zadania obejmuje zakup następujących przedmiotów: system audio JBL Partybox 200, Pufy Sako do relaksacji (6 sztuk)i stół do tenisa stołowego.
Projektem zajmuje się Samorząd Uczniowski.
Projekt Emocja


Projekt „Emocja”

Miło nam poinformować, że w roku szkolnym 2020/2021 uczennice klasy 1a (technik usług fryzjerskich) wraz z wychowawczynią p. Barbarą Pieczewską i z p. pedagog Dorotą Kaczmarek będą realizować Międzynarodowy Projekt Edukacyjny „Emocja” mający na celu wsparcie rozwoju społecznego i emocjonalnego młodzieży.
Uczennice i nauczycieli czeka wiele wyzwań i ciekawa zabawa Odbyła się już pierwsze rozmowa o emocjach, podczas której prezentowano i wyrażano uczucia i stany emocjonalne.


Więcej informacji


Wyjazd do Teatru Szekspirowskiego


Wyjazd klasy 3b do Teatru Szekspirowskiego

W poniedziałek 7 września odbyła się planowana od marca wycieczka przedmiotowa klasy 3b (technik logistyk) do Teatru Szekspirowskiego. Uczniowie i nauczyciele j. angielskiego p. Aleksandra Kaczmarczyk i p. Lilija Pawelczuk poznali wnętrza i wysłuchali historii powstania i funkcjonowania teatru, oczywiście w języku angielskim.

Więcej informacji


Czytanie prozy Borchardt


Wspólne czytanie w Tczewie

W sobotę 5 września w dniu Narodowego Czytania w Tczewie czytane były fragmenty książki Karola Olgierda Borchardta „Znaczy kapitan”. W ten sposób uczczono 100-lecie utworzenia Szkoły Morskiej w Tczewie. Naszą szkołę reprezentowała uczennica Roksana Gros, uczennica klasy 3a (technik usług fryzjerskich).Ubezpieczenie 2020/2021

Matura popawkowa


Informacja dla osób
zdajacych poprawkowy egzamin maturalny


ropzoczęcie roku szolnego

2020/2021

Rozpczęcie Roku szkolnego 2020/2021

Rozpoczęcie roku szkolnego dobędzie się 1 września i będzie miało charakter spotkań klasowych z wychowawcami wg poniższego harmonogramu:

godzina 9.00 – klasy drugie (wejście i wyjście do szkoły tylko wejściem głównym);

godzina 9.30 – klasy trzecie i czwarte (wejście i wyjście do szkoły tylko od parkingu);

godzina 10.00 – klasy pierwsze (wejście i wyjście do szkoły tylko wejściem głównym).

Pamiętajcie o maseczkach, obowiązującym dystansie społecznym i reżimie sanitarnym.
Listy rekruacyjne

Wygenerowano w sekund: 0.03
141,439 unikalne wizyty