Nawigacja

Film o szkole

Dziennik elektroniczny

etwinning

Europejski Tydzień Umiejętności Zawodowych

Śpiewaj i ucz się języków obcych

Ostatnie artykuły

Ucz się słówek

Wolne lektury

Polska Izba Spedycji i Logistyki

Technik Logistyk

Główna Inspekcja Transportu Drogowego

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Projekt

GALERIA

Instagram

Biblioteka

PROJEKT POSTAW
NA DOBRY ZAWÓD

XXVI Zlot Szkół Sienkiewiczowskich

Zagraj w szachy

OKE Gdańsk

Poprzednia lokalizacja

Szlachetna Paczka 2020


Szlachetna Paczka 2020

Jak co roku z inicjatywy pani pedagog Doroty Kaczmarek społeczność naszej szkoły włączyła się w akcję Szlachetna Paczka. Paczka została zawieziona do rodziny. Spisaliśmy się na medal: 40 kartonów udało nam się dostarczyć do Elbląga. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim wolontariuszom uczniom i ich rodzicom oraz nauczycielom i pracownikom administracji i obsługi za wszystkie dary i karty podarunkowe.
Dobro zawsze wraca, a my pomagamy, bo kochamy ludzi. Już za rok kolejne wyzwania. Bardzo serdecznie dziękujemy pani pedagog za organizację akcji.


Więcej informacji
Zdjęcia


Warsztaty Językowe


Warsztaty Językowe
w ramach Junior Top Young

W czwartek 10 grudnia odbyło się kolejne wydarzenie organizowane przez Junior Top Young. Pod kierunkiem nauczyciela przedmiotów logistycznych pani Agnieszki Rajek nasi uczniowie z klas logistycznych: Oliwia Kotlowska, Wiktoria Gołębiewska, Jakub Böttcher, Mateusz Bniszkiewicz, Wiktor Kasprzycki oraz Sebastian Freda wzięli udział w warsztatach językowych. Prowadzącą zajęcia była mgr Ilonę Zawartkę, lektora z Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Uczestnicy wzmacniali swoje umiejętności posługiwania się językiem angielskim poprzez wykonywanie testów związanych z zawodem, a także poprzez rozmowę bezpośrednią z prowadzącą zajęć.

Więcej informacji


Mikołajki 2020


Mokołajki 2020
wspomnieniowo, sweterkowo

6 grudnia miał w naszej szkole w tym roku charakter wspomnieniowo-sweterkowy. Z jednej strony wspominaliśmy dawne Mikołajki, które łączyły się z akcjami charytatywnymi, choinką, czapkami mikołajkowymi, piernikami i radością ze zbliżających się Świąt. Z drugiej strony Samorząd Uczniowski zaproponował zamieszczenie zdjęć w sweterku i mikołajkowej czapce. Efekty można zobaczyć na facebooku szkolnym.

Post na facebooku


Dzień Wolontariusza


Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

W sobotę 5 grudnia obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Wolontariusza Z tej okazji szkolne koło wolontariatu przygotował prezentację swojej działalności za ostatni rok. Wszystkim wolontariuszom i wolontariuszkom oraz opiekunowi pani pedagog Dorocie Kaczmarek bardzo serdecznie dziękujemy za wszystkie przeprowadzone akcje i Wasze wielkie serce. Życzymy dużo zdrowia i siły do dalszych działań oraz satysfakcji i radości z realizacji kolejnych pomysłów i niesienia pomocy.

Zobacz film


Mój Biznesplan


Sukcesy w konkursie
Mój Biznesplan

W czwartek 3 grudnia została rozstrzygnięta VIII edycja konkursu „Mój Biznesplan” organizowany przez Dom Przedsiębiorcy w Tczewie. Nasi uczniowie pracowali pod opieką nauczyciela podstaw przedsiębiorczości p. Danuty Kaczyńskiej. Na spotkaniu w Urzędzie Miasta Prezydent Miasta Tczewa Mirosław Pobłocki wręczył nagrody pieniężne i rzeczowe za najlepszy biznesplan Natalii Lubiszewskiej, a za najlepszy pomysł na biznesplan Mikołajowi Knieciowi. Pozostali uczniowie otrzymali wyróżnienie i zostaną obdarowani upominkami w późniejszym terminie w Domu Przedsiębiorcy w Tczewie.
Serdeczne gratulacje i wyrazy uznania.


Więcej informacji


Zajęcia praktyczne wznowione


Zajęcia praktyczne wznowione

Od poniedziałku 30 listopada zajęcia praktyczne mogą znowu być realizowane w trybie stacjonarnym w pracowniach zawodowych. Nasi uczniowie z klasy 3a (technik usług fryzjerskich) oraz 3f (technik budownictwa) z chęcią przystąpili do wykonywania zadań. Nauczyciele też byli zadowoleni. Klasa 2fp wróciła do zajęć praktycznych we wtorek 1 grudnia a 2fg w środę 2 grudnia .

Więcej informacji
Zdjęcia


Światowy Dzień Aids


Światowy Dzień AIDS

1 grudnia nasza szkoła włączyła się w obchody Światowego Dnia AIDS. W tym dniu odbył się Internetowy Konkurs Bądźmy świadomi… - sprawdzający wiedzę na temat wirusa HIV i choroby AIDS. Uczestnicy konkursu otrzymali punkty z zachowania, zaś osoby, które zdobyły największą liczbę punktów - ocenę z biologii.

Inf. Andżelika Rogińska

Więcej informacji

Dary dla schroniska


Dary dla schroniska

W piątek 27 listopada zakończyła się akcja pomocy zwierzakom w schronisku, przeprowadzona przez wolontariat szkolny pod kierunkiem pani pedagog Dorota Kaczmarek. Akcja zakończyła się sukcesem. Zawieźliśmy do schroniska bardzo dużo darów przyniesionych przez całą społeczność naszej szkoły. Pojawiły się dary od uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników obsługi i administracji. W schronisku pojawiło się ogromne wzruszenie, Serdecznie dziękujemy każdej osobie, która włączyła się w tę super akcję.

Zdjęcia


Nagrody w konkursie historycznym


Nagrody dla Pauliny i Oliwiera

Nasi uczniowie Paulina Dobrowolska (3a –technik usług fryzjerskich) oraz Oliwier Galikowski (2cg – technik spedytor) pod kierunkiem nauczycielki historii p. Anny Zielińskiej brali udział w konkursie 50 lat po Grudniu 70, zorganizowanym przez Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Gdańsku i – otrzymali maile informujące o wyjątkowości ich prac oraz o przyznaniu nagród.
Serdecznie gratulujemy naszym uczniom i p. Zielińskiej.
Starszy kolega - starsza koleżanka


Starszy kolega – starsza koleżanka

W naszej szkole realizujemy program Starszy kolega – starsza koleżanka, którego autorkami są p. pedagog Dorota Kaczmarek, p. Barbara Pieczewska i p. Marlena Owedyk-Chamska, a uczestnikami uczniowie klasy 3af oraz uczennice klasy 1a.
Uczniowie klasy trzeciej opiekują się swoimi młodszymi koleżankami. Losowo zostali dobrani w pary, zatem każda uczennica klasy 1a ma swojego patrona i opiekuna w klasie trzeciej.

Więcej informacji


Od sportu do sprzedaży


Od sportu do sprzedaży

W poniedziałek 23 listopada, trójka naszych uczniów z klas logistycznych: Jakub Böttcher, Mateusz Biniszkiewicz i Sebastian Freda wraz z nauczycielką przedmiotów logistycznych p. Agnieszką Rajek pomimo wieczornych godzin, wzięła udział w webinarze organizowanym przez PSML w ramach programu Junior Top Young, gdzie temat wykładu dotyczył drogi „Od sportu do sprzedaży”. Zaproszonym gościem był Krzysztof Sobolewski, inżynier logistyki, kierownik działu zakupów z wieloletnim stażem i wielką wiedzą dziedzinie sprzedaży.

Więcej informacji


Wygenerowano w sekund: 0.04
192,792 unikalne wizyty