Nawigacja

Dziennik elektroniczny

etwinning

Europejski Tydzień Umiejętności Zawodowych

Śpiewaj i ucz się języków obcych

Ostatnie artykuły

Ucz się słówek

Wolne lektury

Polska Izba Spedycji i Logistyki

Technik Logistyk

Główna Inspekcja Transportu Drogowego

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Uwaga MATURZYŚCI

Projekt

GALERIA

Instagram

Biblioteka

PROJEKT POSTAW
NA DOBRY ZAWÓD

XXVI Zlot Szkół Sienkiewiczowskich

Zagraj w szachy

OKE Gdańsk

Poprzednia lokalizacja

Podręczniki 2019/2020

Piknki szkolny


Piknik szkolny

W piątek 14 czerwca Samorząd Uczniowski pod kierunkiem pań Agnieszki Rajek i Barbary Licbarskiej-Jaszcz zaprosił uczniów i nauczycieli na piknik szkolny. Zaczęło się od zdrowego i pożywnego śniadania, następnie był czas na gry planszowe i tańce. W tym samym czasie chłopcy rozgrywali turniej koszykówki, w którym zdecydowanie tryumfowała młodość: klasa 1b przed 2di, a na trzecim miejscu wylądowała klasa 3c. Pogoda była piękna a w powietrzu czuć już było zbliżające się wakacje.

Zdjęcia


Turniej szachowy


Mistrzostwa Szkoły w Szachach

W piątek 14 czerwca szkolni miłośnicy królewskiej rozegrali turniej o tytuł Indywidualnego Mistrza Szkoły w Szachach. Zdecydowanie najlepszy okazał się Sebastian Freda (2b), który wygrał wszystkie partie. Drugie miejsce zajął Miłosz Musiał (2b). Brązowy medal wywalczył – ale dopiero po pokonaniu w dogrywce Damiana Stopińskiego (2c) – ubiegłoroczny mistrz Jakub Behrendt (3f). Gratulacje dla zwycięzcy!
Turniej zorganizował i sędziował p. Jacek Przybysz.


Więcej informacji

Sebastian Freda w konkursie Mój Busines Plan
Zdjęcie ze strony Dom PrzedsiębiorcySebastian Freda zwycięzcą konkursu
Mój Biznesplan

Nasz uczeń Sebastian Freda z drugiej klasy technik logistyk zajął 1 miejsce w konkursie Mój Biznesplan: „Najlepszy pomysł na biznes” organizowanym przez Dom Przedsiębiorcy w Tczewie. Sebastian otrzymał dyplom i nagrodę w wysokości 800 zł! Opiekunem była pani Anna Rozwadowska nauczyciel podstaw przedsiębiorczości. Gratulujemy serdecznie! Jesteśmy bardzo dumni.Wyjazd do Poznania


Wyjazd logistyków i spedytorów
do Poznania

W piątek 7 czerwca 2019 r. młodzież ucząca się w zawodach technik logistyk oraz technik spedytor brała udział w wycieczce przedmiotowej w ramach innowacji pedagogicznych „Logistyka miejska” i „Obsługa celna”. Uczestnicy zapoznali się z funkcjonowaniem Miedzynarodowych Targów Logistyki, Magazynowania i Transportu w Poznaniu, a także z procesami magazynowymi (tj. przyjmowaniem, kompletacją i międzynarodową wysyłką towarów) oraz procesami transportu wewnętrznego w największym w Europie Centrum Logistycznym AMAZON. Opiekunami byli nauczyciele przedmiotów logistycznych p. D. Kaczyńska, p. A. Rajek i p. K. Jęda.Festyn w Damaszce


Festyn w Damaszce

Uczennice technikum usług fryzjerskich pod opieką p. E. Jarosławskiej pomagały w organizacji festynu w Damaszce. Tradycyjnie już ich rola polegała na wykonywaniu fryzur oraz na pielęgnacji paznokci.
Dziękujemy
Rocznica 4 czerwca


Rocznica 4 czerwca 1989

4 czerwca 1989 roku, 30 lat temu, odbyły się w Polsce pierwsze częściowo wolne wybory. Zwyciężyła wówczas demokracja. W związku z tym, uczniowie klasy 1B pod opieką wychowawcy p. Beaty Licbarskiej-Jaszcz oraz nauczyciela historii p. Anny Zielińskiej wzięli udział w uroczystościach, które odbyły się na Placu Hallera pod patronatem Powiatu Tczewskiego i wspólnie z innymi szkołami ponadgimnazjalnymi odśpiewali Hymn Państwowy.

Informacja p. Anna Zielińska
Więcej informacji


Plan czerwiec 2019

Procedura bezpieczna szkoła

Staż zawodowy na Malcie


Praktyki na Malcie

Kolejna grupa uczniów rozpoczyna zagraniczne praktyki zawodowe, tym razem na Malcie. Staż odbywać będzie tem24 uczniów w zawodzie technik logistyk i technik spedytor. Główne założenia projektu to realizacja staży zawodowych, zdobywanie doświadczeń zawodowych, podniesienie poziomu z j.angielskiego, nabywanie umiejętności społecznych, organizacyjnych i współpracy w grupie.
W niedzielę 19 maja rano wyruszyliśmy z Tczewa do Gdańska, a następnie samolotem polecieliśmy na Maltę. Wyspa powitała nas Słońcem i lekkim wiatrem.


Więcej informacji


Wyjazd do Muzeum Stutthof


Wyjazd do Muzeum Stutthof

W czwartek 16 maja odbyła się wycieczka o szczególnie istotnym wymiarze edukacyjnym – do Muzeum Stutthof w Sztutowie. W wyjeździe uczestniczyli uczniowie z klasy 1b oraz przedstawiciele uczniów z klas: 1af, 1c oraz 2b. Celem wyjazdu było poszerzenie wśród uczniów wiedzy historycznej na temat ciężkiego życia więźniów w obozie koncentracyjnym i okrucieństwa hitlerowców w czasie II Wojny Światowej.
Organizatorem wycieczki były panie Anna Zielińska i Beata Licbarska-Jaszcz oraz opiekunem pan Michał Ciesielski Bardzo dziękujemy za organizację.


Więcej informacji

Zdjęcia


Wygenerowano w sekund: 0.03
90,668 unikalne wizyty