Nawigacja

Dziennik elektroniczny

etwinning

Europejski Tydzień Umiejętności Zawodowych

Śpiewaj i ucz się języków obcych

Ostatnie artykuły

Ucz się słówek

Wolne lektury

Polska Izba Spedycji i Logistyki

Technik Logistyk

Główna Inspekcja Transportu Drogowego

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Uwaga MATURZYŚCI

Projekt

GALERIA

Poprzednia lokalizacja

Biblioteka

PROJEKT POSTAW
NA DOBRY ZAWÓD

XXVI Zlot Szkół Sienkiewiczowskich

Zagraj w szachy

OKE Gdańsk

Licealiada w tenisie stołowym


Licealiada w tenisie stołowym

29 października reprezentacja dziewcząt i chłopców brała udział w Powiatowej Licealiadzie w tenisie stołowym. Do rywalizacji przystąpiło 10 szkół z powiatu w kategorii chłopców i 9 w kategorii dziewcząt. Nasza reprezentacja – zarówno chłopców jak i dziewcząt – zajęły dobre 4 miejsce. Szkołę pod opieką p. P. Antczaka reprezentowali: Sandra Skolimowska, Oliwia Tereszko, Sebastian Lewandowski i Oskar Olszak. Dziękujemy i gratulujemy.

Więcej informacji


ZUOS Tczew


Wyjście do ZUOS Tczew

W piątek 25 października klasa 1bg (technik logistyk) wzięła udział w wycieczce w ramach innowacji pedagogicznej Logistyka miejska do Zakładu Utylizacji Odpadów Stałych w Tczewie. Opiekunem wycieczki była p. Agnieszka Rajek.
Uczniowie mieli możliwość poznania budowy i funkcjonowania zakładu utylizacji odpadów oraz Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych. Na początek uczniowie wysłuchali wykładu na temat zakładu i postępowania z odpadami w mieście oraz gminach sąsiadujących, a następnie zobaczyli obiekty znajdujące się na składowisku.


Zdjęcia


Zajęcia z fotomodelingu


Zajęcia z fotomodelingu

Uczniowie w zawodzie technik usług fryzjerskich z klas 1a i 2a brali udział w ramach innowacji pedagogicznej kreowanie wizerunku i modeling w szkoleniu z zakresu fotomodelingu i kreowania własnego wizerunku. Zadaniem uczniów było między innymi odnajdywanie materiałów w Internecie na temat prawnych uregulowań pracy w modelingu.
Pierwsze z cyklu zajęć szkoleniowych, przygotowujących do sesji zdjęciowej naszych uczniów, prowadził p. Piotr Kaczmarek, specjalista do spraw reklamy, fotograf, pedagog i historyk. Inicjatorem spotkania była p. M. Owedyk-Chamska.
Panu Kaczmarkowi bardzo dziękujemy za przyjęcie zaproszenia.
Licealiada unihokej (ch)


Brąz w unihokeju chłopców!

Sporym sukcesem mogą pochwalić się nasi chłopcy. W czwartek 24 października reprezentacja szkoły wzięła udział w mistrzostwach powiatu w unihokeju. Chłopcy po bardzo wyrównanej rywalizacji zajęli 3. miejsce w powiecie. Opiekunem był p. P. Antczak.
Serdeczne gratulacje dla całego zespołu!


Więcej informacji


Klasa 1a Debata o zdrowiu


Udział klasy 1a w debacie o zdrowiu

W czwartek 24 października klasa 1a (technik usług fryzjerskich) uczestniczyła w ramach innowacji pedagogicznej kreowanie wizerunku-modeling w debacie o zdrowiu. Podczas debaty odbyły się prelekcje, dotyczące zasad racjonalnego odżywiania, profilaktyki uzależnień oraz szczepień ochronnych. Organizatorem spotkania był Państwowy Powiatowy Inspektorat Sanitarny w Tczewie.
Opiekunem była p. M. Owedyk-Chamska.
Zwiedzanie Poczty


Klasy 3b i 3d poznają pracę
Poczty Polskiej

W poniedziałek 21 października odbyła się wycieczka w ramach innowacji pedagogicznej „Logistyka miejska” do Centrum logistycznego: Wydział Ekspedycyjno-Rozdzielczy Poczty Polskiej w Pruszczu Gdańskim, w której uczestniczyli uczniowie klasy 3d i 3b technik logistyk.
Opiekunami byli p. Agnieszka Rajek i p. Krzysztof Jęda.


Więcej informacji


Konkurs fryzjerski


Panie Elżbieta Jarosławska,
Barbara Pieczewska
i Marlena Owedyk-Chamska
zapraszają do udziału
w konkursie fryzjerskim,
którego temat brzmi:

Bal u Pani Jesień

Regulamin


Puchar ZSBiO w pilce nożnej


Puchar ZSBiO w piłce nożnej

W wtorek 22 października na Orliku szkolnym odbył się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora ZSBiO. Turniej zorganizowany został przez Samorząd Uczniowski przy współpracy z nauczycielami wychowania fizycznego p. Pawłem Antczakiem i p. Jakubem Resmerowskim.

Do udziału w zawodach zgłosiło się 12 drużyn, które zostały podzielone na 4 trzyzespołowe grupy.


Szczegółowa relacja Sebastiana Fredy

Zdjęcia


Licealiada unihokej (dz)
powiększ


Mistrzostwa w unihokeju dziewcząt

W poniedziałek 21 października nasze uczennice pod opieką p. Pawła Antczaka brały udział w powiatowej licealiadzie w unihokeju. Naszą szkołę reprezentowały Milena Barczak, Daria Knitter, Sandra Lipińska, Wiktoria Mik, Wiktoria Rodnicka, Natalia Sitkowska, Sandra Skolimowska, Wiktoria Sznura, Oliwia Tereszko i Aleksandra Zakrzewska. Dziewczyny dzielnie walczyły i zajęły 5. miejsce. Dziękujemy za waleczną postawę.Zwiedzanie przejścia granicznego 2
powiększ


Klasa 1cg na przejściu granicznym

W czwartek 17 października 2019 r. uczniowie klasy 1cg odbyli wycieczkę przedmiotową w ramach innowacji pedagogicznej „ Obsługa celna” na polsko-rosyjskie przejście graniczne w Grzechotkach.

Uczniowie mieli możliwość zapoznać się z pracą celników na granicy Unii Europejskiej. Opiekunami uczniów byli p. Krzysztof Jęda, p. Danuta Kaczyńska oraz p. Agnieszka Rajek.


Więcej informacji
Zdjęcia


Zaufaj nauce
powiększ


Prelekcja Jak zaufać nauce?

W czwartek 17 października na zaproszenie Młodzieżowej Rady Miasta, w której działa nasz uczeń Kamil Łozowicki, uczniowie klasy 1B technik logistyk uczestniczyli pod opieką p. Anny Zielińskiej w panelu dyskusyjnym w Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie. Prelekcje pt. „Jak zaufać nauce?” poprowadził Pan Łukasz Lamża, doktor filozofii, filozof przyrody i dziennikarz naukowy.Wygenerowano w sekund: 0.03
80,591 unikalne wizyty